Přeskočit na obsah

Šestý den: Snídaně s Novou, přípravy a velké finále!

Páteční den byl výjimečný hned od samého rána. ⏰ Místo klasického budíčku nás totiž čekalo živé vysílání Snídaně s Novou přímo z našeho kempu! 📺🌞

Celý štáb byl na místě a děti měly možnost být u všeho – některé se dokonce objevily přímo v televizi v rozhovorech, jiné pomáhaly jako asistenti, natáčeli s kamerou, prohlédli si přenosový vůz i režii, kde to všechno vzniká. 🎥🎬

Mohly si zblízka vyzkoušet, jaká je práce s technikou, povídat si s moderátory, fotit se a vidět celý ten „kouzelný televizní svět“ na vlastní oči. ✨ Děti byly nadšené, plné dojmů a zážitků, na které budou ještě dlouho vzpomínat!

Po dopolední akci jsme se vrhli do příprav závěrečného programu pro rodiče, který nás čeká v sobotu. 🎭🎶 Každá skupina dolaďovala poslední detaily.

Odpoledne už začalo balení, úklid a rekapitulace – vyhlašovali jsme výsledky celotáborové etapové hry, kde si vítězný tým převzal zaslouženou odměnu 🏆, hodnotili jsme i úklidy chatek 🧹 a na závěr nás čekala… jak jinak než diskotéka! 🕺💃

Tančilo se, smálo se a loučilo. Poslední večer kempu byl plný emocí, radosti a přátelství, která tu během týdne vznikla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.